Публікації

Показано дописи з травень, 2024
Зображення
 Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Нехай нас усіх оберігає вишиванка! Сьогодні кожен українець одягнувши вишиванку показує єдність, незламність і красу українського народу. Бажаємо всім переможного миру, добра, щаст я.
Зображення
 9 травня День Європи. Сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, людські життя та мрії усієї країни. Тож нехай це свято нагадує нам, що Європа починається із кожного з нас. З нагоди свята діти зробили колаж "Україна-це Європа ".
Зображення
 8 травня ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу у Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Учнями та вчителями Сьомацького ліцею , працівниками культури та працівниками Кривошиївського старостинського округу покладено квіти до пам'ятників до дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні "Полеглих пам'ятаємо - шануємо живих".
Зображення
 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Мова – духовний скарб нації. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці представлена книжкова виставка " Мова кожного народу неповторна і своя" та продєкламовано вірш "О мово рідна" учасницею гуртка художнього читання Охрімовською Анною В бібліотеці на полицях зібрані твори українських письменників найкращі надбання української літератури.
Зображення
 26 квітня Україна відзначає роковини Чорнобильської катастрофи. 38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Внаслідок вибуху і руйнування 4 реактора ЧАЕС тонни радіоактивних елементів потрапили у зовнішнє середовище. Приблизно 3,5 млн. людей вважаються потерпілими від цієї катастрофи, 600 тисяч осіб стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Роботи над «загоєнням цієї радіоактивної рани планети» тривають досі. У бібліотеці представлена виставка-факт " Болем Чорнобиля серце болить". Дякуємо всім, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок – персоналу ЧАЕС, пожежникам, військовослужбовцям, ученим, медикам, які брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії.